Про сайт

Сайт «Українська ідея» — доступна усім відкрита платформа для публікації та обговорення ідей, новин, точок зору в найважливіших питаннях суспільства:

  • боротьба з корупцією
  • ефективність влади
  • війна з Росією та повернення Криму/Донбасу
  • очищення влади шляхом публікації інформації про факти корупції

Як згрупована інформація в розділах сайту.

«Ідеї для України» — пропозиції та обговорення ідей для подолання корупції, підвищення ефективності роботи влади, стратегії у війні з Росією та повернення Криму і Донбасу, історичні приклади подолання цих викликів.

«Чистилище» — інформація про осіб, що підпадають під люстрацію та персони старих корупціонерів, що прийшли з новою владою.
«Корупція в Україні»:

  • «Публічні заяви» — повідомлення, заяви в ЗМІ про ознаки корупційних злочинів, а також заяви по яких не були порушені кримінальні провадження.
  • «Корупційні справи» — інформація про порушені кримінальні провадження за вчинення корупційних злочинів. Відомості про розслідування та факти, що підлягають розслідуванню. Кримінальні провадження в яких досудове розслідування триває більше року без пред’явлення обвинувачення. Кримінальні провадження в яких були гучні затримання, але немає рішень судів. Гучні кримінальні провадження, що були закриті на досудовому розслідуванні. Інформація про причетних слідчих, прокурорів та суддів до затягувань розслідування та незаконного закриття справ.
  • «Корупційна статистика» — узагальнена інформація про діяльність правоохоронних органів та судів щодо боротьби з корупцією в т. ч. відомості про в розрізі окремих органів, статей Кримінального кодексу, періодів тощо.

«Опитування» — виявлення громадської думки з найважливіших питань для суспільства, що подані користувачами сайту.

Кожен може опублікувати свої ідеї на сайті «Українська ідея». Подавайте інформацію через форму на сайті. Ваша публікація буде розміщена у вибраному Вами розділі сайту. Ви можете подавати питання на проведення опитувань щодо ваших публікацій та важливих для суспільства питань.

Пожалуйста, заполните обязательные поля.
Выберите изображение, которое вы хотите загрузить.

Як ви оцінюєте актуальність сайту "Українська ідея"?