Зашквари Зеленського

Поділитися:

FacebookTwitter


 • Першим заступником Директора Державного бюро розслідувань призначено адвоката Януковича — Бабікова Олександра Петровича. За інфоромацією ЗМІ про це свідчать матеріали із судових засідань у справах Януковича за участю адвоката Бабікова.
 • Офіс генерального прокурора залишив у силі рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про закриття справи «Роттердам+». За інформацією ЗМІ експертиза підтвердила збитки на 39,9 мільярдів гривень, але це не завадило прокурорам на чолі з генеральним прокурором Венедіктовою, яка призначена на посаду Зеленським, закрити справу. За версією журналіста підставою для закриття справи є результати комплексної комісійної експертизи з визначення збитків, проведеної Службою безпеки України.
 • На посаду заступника керівника Офісу Президента України Указом Президента України Володимира Зеленського призначений Татарова Олега Юрійовича.Татаров О. Ю. під час обіймання посади заступника начальника Головного слідчого управління МВС Україні у 2011—2014 роках вів кримінальні провадження проти громадської діячки та опозиціонерки Тетяни Чорновол, протестувальників Автомайдану та інших громадських діячів.

  Татаров О. Ю. підозрюється НАБУ в хабарництві, оскільки проти нього дав свідчення Максим Микитась, але генпрокурорка Ірина Венедіктова відсторонила прокурорів САП, щоб врятувати Татарова О. Ю. від підозри.

 • Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова, призначена президентом Володимиром Зеленським, покриває закриття справи «Роттердам+», покриває Татарова О. Ю. від звинувачень НАБУ, змінивши прокурорів.
 • Неспроможність президента Володимира Зеленського подолати конституційну кризу. Протистояння  президента Володимира Зеленського і голови Конституційного суду Олександра Тупицького свідчить про реванш проросійської партії ОПЗЖ, на замовлення якої було скасовано антикорупційні закони.

 

Підписатися чи поставити "Подобається":
Twitter
Visit Us
Follow Me
Підписатися на Email

Зашквари Зеленського: 1 комментарий

 • 16.12.2020 в 03:11
  Permalink

  За Порошенка, наприклад, ми розуміли, що є сфери, в якій друзі Петра Олексійовича мають певну зацікавленість і там схеми були найбільш вражаючі і відомі. Енергетична сфера, сфера оборонки. Чи є такі сфери за президента Зеленського?

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *